Nie každý strešný nosič sa oplatí kúpiť. Pripravili sme pre vás zopár tých, ktoré sa ale oplatia.

Nech bude vaša cesta akokoľvek náročná, vždy ju môžete zvládnuť bezpečne a navyše komfortne.  Pri výbere strešných nosičov, by ste mali byť každopádne rozvážny. Hlavnú úlohu tu hrá predovšetkým odolnosť, bezpečnosť a prepracovanie nosičov. Vybrali sme pre vás tie , ktoré nás oslovili a chceli by sme vám ich predstaviť.

Univerzálnosť a pekný dizajn pre každé vozidlo

A hľadáte nosiče na klasické lyžiny a nosiče vyznačujúce sa predovšetkým svojou univerzálnosťou, ideálnym favoritom sú strešné nosiče Nordrive Alu.

 

strešné nosiče Nordrive Alu

Ich súčasťou sú vysoko dolné hliníkové trúbky s únosnosťou až 100 kg. Ak sa chcete uistiť, že tieto strešné nosiče budú použiteľné aj na vaše auto stačí ,ak  si pozriete ponuku modelov áut, ktoré sú pri nosičoch určite uvedené.

Integrované a nenápadné

Systém predmontovaný na vašom aute aj vo chvíli,  keď ho práve nepoužívate. Presne také sú strešné nosiče Thule Wing Bar Edge.  Ich profil Slim fit  navyše vytvára dojem, že na streche vášho auta budú pôsobiť nenápadne a nerušivo.  Ich nosnosť je až do 100 kg .

strešné nosiče Thule Wing Bar Edge

Jednoduchá montáž a demontáž

Vďaka systémom SmartFoot a SmartFit bude montáž a demontáž týchto strešných nosičov najjednoduchšia. 100 Kg nosnosť, znížený odpor vzduchu a takisto zníženie hlučnosti a prepracovaný dizajn. Aj tieto znaky robia z nosných nosičov Whisbar skvostné strešné nosiče, ktoré si zamilujete.

Na stránke pneumatiky.sk nájdete strešné nosiče v tej najvyššej kvalite na jednom mieste. Okrem strešných nosičov tam nájdete aj rozsiahlu paletu strešných boxov pre každé auto. Nech je každá vaša cesta bezpečná a elegantná so strešnými nosičmi a boxami, ktoré sú výnimočné a pôsobia dobre na každom tátošovi.