Cyklistická sezóna v plnom prúde

Áno leto je tu! Vonku je nádherne a konečne môžeme náš čas tráviť vonku s rodinou a priateľmi. Cyklistická sezóna začína byť v plnom prúde a my konečne môžeme oprášiť nášho dvojkolesového tátoša a vyraziť po cyklotrasách kam sa nám zažiada.

Postarajte sa o ľahký prevoz vášho bicykla

Veľa ľudí má svoje obľúbené cyklotrasy alebo chce jednoducho skúsiť tie nové niekde ďaleko. V tom prípade sa stáva, že si svoj bicykel vezmú jednoducho so sebou napríklad svojim autom a až na mieste určenia začnú svoju jazdu na dvoch kolesách. Ako ale prepraviť bicykel bezpečne vašim autom?

Poslúžia vám k tomu kvalitné nosiče na bicykle, ktoré nájdete v špecializovaných predajniach. Výber je samozrejme dôležitý a nie vždy si vieme vybrať naozaj dobre, nehovoriac o tom, ak nám strešné nosiče na bicykle nič nehovoria.

Aký by mal byť správny nosič?

3376

Nosiče na bicykle, by mali byť pevné, kvalitné , mali by sa dať jednoducho nainštalovať a predovšetkým, by mali byť bezpečné. Vyberať si môžete z viacerých značiek a druhov .

Ak si neviete vybrať sami, v špecializovaných predajniach sa určite nájdu špecialisti, ktorí vám s výberom poradia a nasmerujú vás k správnym nosičom na základe toho, aké bicykle vlastníte a čo potrebujete.

Investícia do kvalitných nosičov na bicykle je určite investíciou, ktorá sa oplatí aj do budúcna. Nikdy neviete, kedy sa vám zažiada vyraziť na cesty a váš dvojkolesový spoločník pôjde spolu s vami, bez žiadnych obmedzení.

Pri výbere nosičov by vás mohli zaujať taktiež ponuky kde nájdete naozaj lacné pneumatiky. Skvelé cenové ponuky nie sú nikdy na škodu a môžu vám tak ušetriť nemalú sumu peňazí.
Autorské právo: deklofenak / 123RF Reklamní fotografie